Oferty pracy

Konstruktor -Technolog @ 24.01.2018

Główne obowiązki:

  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej na podstawie modeli 3D i wytycznych działu projektowego oraz przełożonych,
  • wsparcie technologiczne dla centrum cięcia CNC i gięcia CNC, montażu
  • tworzeniu list, raportów, rozliczeń na potrzeby produkcji i sprzedaży
  • bezpośredni udział w wytwarzaniu dokumentacji procesowej i technologicznej
  • optymalizacja produkcji pod kątem nowych rozwiązań,
  • projektowanie pomocy produkcyjnych

Wymagania (spełnienie wszystkich nie jest wymogiem):

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie średnie lub  wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn,
  • znajomość programu Solidworks i programów 2D,
  • mile widziana praktyczna znajomość technologii:
    • obróbki skrawaniem, cięcia laserowego/plazmowego, gięcia,  spawania
  • znajomość rysunku technicznego – bezwzględnie konieczna
  • znajomość programu Excel,
  • wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu.

Miejsce pracy: Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie )

CV prosimy wysyłać na adres :  filip.kuderski@ekodynamic.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)".

Operator prasy krawędziowej CNC @ 24.01.2018

Oczekiwane doświadczenie zawodowe i kwalifikacje:

  • doświadczenie w pracy z prasą krawędziową
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

CV prosimy wysyłać na adres : filip.kuderski@ekodynamic.pl