Producent hal namiotowych, namiotów przemysłowych i handlowych - wynajem i sprzedaż

EKODYNAMIC

PRODUKCJA, SPRZEDAŻ I WYNAJEM HAL NAMIOTOWYCH I MAGAZYNOWYCH

Spółka EKODYNAMIC od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i wynajmie wysokiej jakości hal namiotowych oraz innych stałych obiektów zadaszonych. Firma dysponuje doskonałym zapleczem technologicznym, które pozwala sprostać najwyższym standardom jakościowym. Wieloletnie doświadczenie, fachowa kadra pozwalają na sukcesywne wprowadzenie innowacji w oferowanych produktach oraz programów rozwojowych. Wszystko to sprawia, iż EKODYNAMIC jest wiodącym producentem hal namiotowych w kraju. W czasie swojej działalności firma zrealizowała niezliczoną liczbę projektów na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Wielu przedsiębiorców na bezie tej współpracy, osiągnęło znaczące sukcesy w bieżącej działalności stawiając magazyny, namioty handlowe, hale produkcyjne, hale przemysłowe i inne. Dzięki naszym projektom zorganizowano wiele znaczących imprez sportowych, plenerowych, festynów czy eventów. Nasze realizacje to także targi branżowe, wystawy i festiwale odbywające się bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne. Producent namiotów przemysłowych oferuje sprzedaż i wynajem hal namiotowych. Niska cena, projekty dostosowane do oczekiwań i potrzeb klientów. Oferta dla firm i klientów indywidualnych.

Producent hal namiotowych ECODYNAMIC oferuje swoim klientom:

• Hale namiotowe tradycyjne – uniwersalne hale namiotowe. Alternatywa dla obiektów stałych. Montowane na stało lub tymczasowo. Szerokie możliwości zastosowania m.in. namioty handlowe, eventy, bankiety, myjnie.

• Hale namiotowe pneumatyczne – zwane poduszkami, odpowiednie do miejsc, gdzie istotnym elementem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury. Hale pneumatyczne są wykorzystywane do zadaszenia obiektów sportowych. Namioty przemysłowe idealne przy produkcji i magazynowaniu.

• Hale przemysłowo magazynowe – wykorzystywane m.in. w przemyśle i rolnictwie. Różnorodne wymiary hali dostosowane do potrzeb klientka. Możliwa sprzedaż i wynajem. Namioty przemysłowe to optymalne rozwiązanie dla hal magazynowych i produkcyjnych.  

NAJLEPSZA CENA - HALE NAMIOTOWE

EKODYNAMIC to stale rozwijające się przedsiębiorstwo z zaawansowanym zapleczem technologicznym i logistycznym. Co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą jest gwarancją sukcesu. Producent namiotów handlowych oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania takie jak będące w 50 procent przeźroczyste pneumatyczne dachy, opatentowane przez Ekodynamic. Oszczędność energii elektrycznej oraz zdrowe i naturalne  doświetlenie miejsc pracy i magazynowania towarów. Producent hal namiotowych posiada także certyfikat CE, oznaczający, że produkty spełniają wymagania dyrektyw Unii Europejskiej i są bezpieczne. Dachy pneumatyczne hal są wykonywane w technologii zgrzewania powłok wysokimi częstotliwościami, bez użycia kleju. Na rynku wyróżnia nas konkurencyjna cena i jakość, na którą zasługujesz. Twój sukces będzie naszym sukcesem.