Firmy, które prężnie się rozwijają często muszą powiększać obszar, na którym pracownicy mogą wykonywać swoją pracę. Dla zapewnienia zatrudnionym komfortu i dobrych warunków należy przygotować odpowiednie dla niego stanowisko pracy. W celu uniknięcia zbędnych kosztów zakłady coraz częściej decydują się na hale przemysłowe. Są to konstrukcje, które umożliwiają szybki montaż i ewentualny demontaż. Firma Ekodynamic ze względu na długoletnie doświadczenie w branży jest firmą, która wykracza poza konkurencję. Zlecenia przez nią wykonywane znajdują się na Dolnym Śląsku i w całej Polsce oraz Unii Europejskiej.

Hale produkcyjne są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego z rozwiązania korzystają zarówno małe, jak i duże firmy. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań umożliwia zmniejszenie kosztów eksploatacji magazynów. Wykonawca opatentował dachy namiotowe, które zwiększają dostępność naturalnego światła słonecznego wewnątrz hali. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu w 50% przeźroczystych dachów pneumatycznych. Umożliwia to zmniejszenie opłat związanych z doświetleniem powierzchni w ciągu dnia. Doświadczeni inżynierowie konstruują dachy poprzez technologię zgrzewania powłok wysokimi częstotliwościami. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa, ponieważ taka konstrukcja jest bardziej wytrzymała niż tradycyjne łączenie za pomocą kleju. Niezwykle ważne jest, w jakim systemie stawiane są hale przemysłowe. Żelbet daje pewność trwałości obiektu budowlanego.

POSTAW NA WYTRZYMAŁE HALE NA WYNAJEM!

Namioty nie są używane tylko jako hale produkcyjne. Wykonawca często montuje podobne budowle z przeznaczeniem na magazyny przemysłowe i hurtownicze. W zależności, do jakich celów klient potrzebuje namiotu, może on go kupić lub wynająć. W przypadku montażu na stałe używany jest system żelbet. Stabilizuje to dodatkowo konstrukcje i ją wzmacnia. Projekt budowy uzgadniany jest dokładnie z klientem, aby w stu procentach spełniał jego wymagania i był odpowiednio dostosowany do pełnienia przyszłych funkcji.

Terminy montażu zawsze dopasowane są do wymogów nabywcy. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze każdy z etapów, który dąży do postawienia hal idzie bardzo sprawnie i gwarantuje błyskawiczną realizację zlecenia. Głównym rynkiem zbytu dla naszej firmy jest Dolny Śląsk, ze względu na lokalizację siedziby zakładu we Wrocławiu. Jednak firma umożliwia bardzo efektywny i profesjonalny kontakt z petentami z całej Polski, a nawet Europy. Pracownicy rzetelnie odpowiadają na wszelkie pytania i wątpliwości oraz doradzają jak dobrać odpowiednie dla danej firmy rozwiązania.