Planujesz wesele w plenerze? Aby zapewnić gościom komfort niezależnie od pogody, powinnaś dobrać odpowiednią ochronę przed nadmiernym słońcem lub niespodziewanym deszczem. Sprawdź na co zwrócić uwagę przy doborze dobrego namiotu.

JAK WYBRAĆ NAMIOT NA ŚLUB?

Najważniejszym zadaniem osłony, jest zapewnienie beztroskiej zabawy wszystkim gościom bez względu na pogodę, którą przyniesie nam dzień ślubu. Przed dokonaniem wyboru, należy być pewnym, jaka ilość osób musi znaleźć się pod jego dachem. Do obliczeń trzeba dodać miejsce na orkiestrę oraz wstępne rozmieszczenie stolików. Nie można zapomnieć o wygospodarowaniu wystarczająco dużej powierzchni na tańce i zabawy weselników. Namioty ślubne szybkiego montażu są różnej wielkości, dlatego kwestia doboru wielkości nie powinna stanowić większych problemów.

Drugim kryterium jest czas, w jakim jesteśmy w stanie postawić hale w wybranym miejscu. Namiot szybkiego montażu umożliwia bezproblemowe ustawienie go w dowolnym plenerze, w krótkim czasie. Jest to ważne, ponieważ nie wszystkie konstrukcje umożliwiają takie zadanie.

Decydując się na wesele na świeżym powietrzu, należy zastanowić się czy wolimy wynajem danej osłony, czy jej kupno. Nasza firma Ekodynamic z Wrocławia umożliwia wybór obydwu opcji. Namioty ślubne zazwyczaj są wynajmowane przez osoby prywatne, wpływ na to ma stosunkowo niewielka cena za usługę. Często jednak, instytucje, które zajmują się organizowaniem tego typu przyjęć, decydują się na kupno kilku rozmiarów hal, z których później korzystają przy wieluokazjach.

Hale, które posiada w swojej ofercie nasza firma są bardzo komfortowe zarówno dla małżonków, jak i gości. Z pewnością są to odpowiednie namioty na każde wesele. Ta pewność wynika z faktu ich pełnego wyposażenia i bezpiecznej konstrukcji. Oznacza to, że mamy do czynienia z halami namiotowymi i pneumatycznymi, które zapewniają wygodę osobom spędzającym w nich czas. Dzięki zastosowanej w nich technologii zapewniają odpowiednią temperaturę nawet w bardzo upalne dni. Jest to istotne zwłaszcza dla osób, które planują przyjęcie w pełni lata. Jeśli pragniemy zorganizować wesele w zimowym krajobrazie, nie ma ku temu przeszkód. Hale bez problemu zapewniają odpowiednią temperaturę tak, aby nawet największym przeciwnikom zimy było ciepło i komfortowo. Cena, którą proponujemy gwarantuje nam wygodę pod każdym względem.

Decydując się na namiot na wesele, wynajem jest najlepszą opcją dla osób prywatnych. Warto skorzystać z dodatkowych usług, jakie gwarantuje nasza firma z Wrocławia. W swojej ofercie posiadamy również montaż i demontaż hali. Wskazane jest, aby z tego skorzystać, ponieważ żeby mieć pewność dobrze wykonanej instalacji, która zapewni weselnikom bezpieczeństwo, powinny zająć się tym osoby mające doświadczenie w tego typu pracach. Oprócz zbudowania całej konstrukcji pracownicy zapewnią prawidłowe podłączenie wszystkich urządzeń umożliwiających chłodzenie lub ocieplanie powierzchni, w zależności od pogody. Podczas współpracy z firmą wszystkie wątpliwości oraz dodatkowe pytania, można skonsultować z dobrze przygotowaną kadrą.