PRODUKCJA, SPRZEDAŻ I WYNAJEM HAL NAMIOTOWYCH I MAGAZYNOWYCH

Spółka EKODYNAMIC od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i wynajmie wysokiej jakości hal namiotowych oraz innych stałych obiektów zadaszonych. Firma dysponuje doskonałym zapleczem technologicznym, które pozwala sprostać najwyższym standardom jakościowym. Wieloletnie doświadczenie, fachowa kadra pozwalają na sukcesywne wprowadzenie innowacji w oferowanych produktach oraz programów rozwojowych. Wszystko to sprawia, iż EKODYNAMIC jest wiodącym producentem hal namiotowych w kraju. W czasie swojej działalności firma zrealizowała niezliczoną liczbę projektów na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Wielu przedsiębiorców na bezie tej współpracy, osiągnęło znaczące sukcesy w bieżącej działalności stawiając magazyny, namioty handlowe, hale produkcyjne, hale przemysłowe i inne. Dzięki naszym projektom zorganizowano wiele znaczących imprez sportowych, plenerowych, festynów czy eventów. Nasze realizacje to także targi branżowe, wystawy i festiwale odbywające się bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne. Producent namiotów przemysłowych oferuje sprzedaż i wynajem hal namiotowych. Niska cena, projekty dostosowane do oczekiwań i potrzeb klientów. Oferta dla firm i klientów indywidualnych

PRODUCENT HAL NAMIOTOWYCH ECODYNAMIC OFERUJE SWOIM KLIENTOM:

Uniwersalne hale namiotowe. Alternatywa dla obiektów stałych. Montowane na stało lub tymczasowo. Szerokie możliwości zastosowania m.in. namioty handlowe, eventy, bankiety, myjnie.

Zwane poduszkami, odpowiednie do miejsc, gdzie istotnym elementem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury. Hale pneumatyczne są wykorzystywane do zadaszenia obiektów sportowych. Namioty przemysłowe idealne przy produkcji i magazynowaniu.

Wykorzystywane m.in. w przemyśle i rolnictwie. Różnorodne wymiary hali dostosowane do potrzeb klientka. Możliwa sprzedaż i wynajem. Namioty przemysłowe to optymalne rozwiązanie dla hal magazynowych i produkcyjnych.

NAJLEPSZA CENA - HALE NAMIOTOWE

EKODYNAMIC to stale rozwijające się przedsiębiorstwo z zaawansowanym zapleczem technologicznym i logistycznym. Co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą jest gwarancją sukcesu. Producent namiotów handlowych oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania takie jak będące w 50 procent przeźroczyste pneumatyczne dachy, opatentowane przez Ekodynamic. Oszczędność energii elektrycznej oraz zdrowe i naturalne doświetlenie miejsc pracy i magazynowania towarów. Producent hal namiotowych posiada także certyfikat CE, oznaczający, że produkty spełniają wymagania dyrektyw Unii Europejskiej i są bezpieczne. Dachy pneumatyczne hal są wykonywane w technologii zgrzewania powłok wysokimi częstotliwościami, bez użycia kleju. Na rynku wyróżnia nas konkurencyjna cena i jakość, na którą zasługujesz. Twój sukces będzie naszym sukcesem.

NASZE REFERENCJE