TANIE HALE I NAMIOTY MAGAZYNOWE CAŁOROCZNE PROSTO OD PRODUCENTA

Ekodynamic to producent hal namiotowych i magazynowych. W swojej ofercie posiada namioty tradycyjne, pneumatyczne oraz przemysłowo magazynowe. Niezależnie jaki rodzaj hali najbardziej Cię interesuje, możesz mieć pewność, że namioty całoroczne tej firmy spełnią twoje oczekiwania. Przedstawiamy w 5 punktach największe zalety posiadanych w ofercie konstrukcji.

 1. Doświadczenie firmy
  Funkcjonujemy już od ponad 20 lat. Pozwala to na wprowadzanie nowych technologii i rozwiązań sprzyjającym klientom. Tak długotrwała biegłość w produkcji hal pozwala sprostać wymaganiom klientów, które są coraz większe. Nasze namioty znajdują swoje miejsce w Polsce, jak i na rynku europejskim. Jesteśmy przodującym producentem hal w naszym kraju.
 2. Szeroki wachlarz produktowy
  W naszej ofercie znajduje się funkcjonalny magazyn namiotowy i inne namioty okazjonalne oraz reklamowe, takie jak na przykład namiot na wesele czy imprezę plenerową. Osoby z różnych branż znajdą u nas to, czego szukają. W każdym przypadku dbamy o komfort korzystania z wynajmowanej hali, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
 3. Cena
  Wielu konsumentów stawia na tanie hale namiotowe. Nasza firma gwarantuje niską cenę najmu przy równoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości. Wyspecjalizowani pracownicy zajmują się montażem, jak i demontażem pawilonu. Szczególną uwagę zwracają na to, aby zapewnić stuprocentowe bezpieczeństwo osobom, które będą przebywały w pomieszczeniu. Dodatkowo hale dostosowane są do warunków pogodowych występujących na zewnątrz, utrzymując w środku temperaturę odpowiednią dla wygodnej pracy lub zabawy na weselu.
 1. Bezpieczeństwo
  Prezentowane produkty to namioty całoroczne, producent zadbał o ich dostosowanie do wszelkich warunków zewnętrznych. Firma posiada certyfikat CE, który informuje że namioty spełniają wszystkie wymagania wynikające z dyrektyw Unii Europejskiej. Dzięki temu można mieć pewność, że produkt jest bezpieczny. Mimo że w asortymencie posiadamy tanie hale namiotowe, to ich cechy wyróżniają się na tle pozostałego rynku. Dachy pneumatyczne hal wykonane są bez użycia kleju, w technologii zgrzewania powłok wysokimi częstotliwościami. Zapewnia to większą wytrzymałość dachu, co także przekłada się na podniesienie poziomu bezpieczeństwa.
 2. Innowacyjność
  Ekodynamic dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu wprowadził wiele innowacji w kwestii hal namiotowych. Magazyn namiotowy, który oferujemy w naszej firmie, posiada wyjątkowy dach pneumatyczny – w 50% przeźroczysty. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient oszczędza energie elektryczną wykorzystywaną w hali. Zamiast niej korzysta z naturalnego doświetlenia miejsc pracy swoich pracowników. Technologia idealnie nadaje się do hal, w których magazynowane są materiały różnych przedsiębiorstw.

Jeżeli nadal szukasz tanich hal namiotowych, które swoją jakością i innowacyjnością wyprzedzają konkurencje, jesteś we właściwym miejscu. Jeżeli nurtują Cię jakieś pytania, profesjonalna kadra naszej firmy z pewnością chętnie Ci na nie odpowie.