Inwestycja budowlana, jaką jest hala magazynowa, to niezwykle ważne i kosztowne przedsięwzięcie. Jest to równocześnie rozwiązanie niezbędne w prowadzeniu wielu gałęzi biznesu. Przeznaczenie hal jest bardzo różne. Mogą to być hale: magazynowe, handlowe, logistyczne, czy nawet sportowe. Bez względu na rodzaj, powinny być one wykonane solidnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Firma EKODYNAMIC specjalizuje się w budowaniu tego typu konstrukcji, zarówno na sprzedaż, jak i pod wynajem. Jesteśmy zarówno wykonawcą, jak i inwestorem. Współpraca z nami pozwoli więc każdej firmie – małej, i dużej, na skorzystanie z odpowiednio dostosowanej hali, koniecznej w prowadzeniu działalności przemysłowej czy produkcyjnej. EKODYNAMIC posiada na terenie województwa dolnośląskiego liczne centra logistyczne. Oferujemy budowę hal zarówno na podstawie projektu dostarczonegoprzez klienta, jak i w oparciu o indywidualny, stworzony przez naszych architektów projekt indywidualny. Współpracujemy tylko z najlepiej przeszkolonymi i wykwalifikowanymi specjalistami. Hale magazynowe wykonawca ten buduje więc rzetelnie, z dbałością o każdy najdrobniejszy nawet szczegół. Cały proces realizowany jest przez doświadczoną ekipę monterów i spawaczy nadzorowanych przez kierowników budowy z odpowiednimi kwalifikacjami. Zachowane zostają przy tym wszelkie zasady BHP.

HALE MAGAZYNOWO-PRZEMYSŁOWE I ICH WYTRZYMAŁOŚĆ

Nasze hale magazynowo-przemysłowe spełniają wymagane normy prawne. Zapewniają więc bezpieczne środowisko do pracy dla ludzi w niej przebywających. Do realizacji inwestycji używamy materiałów najwyższej jakości, pochodzących od sprawdzonych producentów. Hale magazynowe, w zależności od ich przeznaczenia, budowane są w oparciu o specjalne elementy stalowe. Odpowiedni system budowy pozwala na uzyskanie konstrukcji jednocześnie lekkiej i trwałej. Stosujemy komplet blachownicowych ram stalowych, składających się ze słupów oraz rygli o właściwych dla danych momentów zginających sztywnościach. Oferujemy wykonanie obiektów różnej wielkości i z różnych materiałów, w zależności od indywidualnych oczekiwań klienta co do rozmiarów hali i ceny i przeznaczenia danej inwestycji.

Rozumiemy, jak ważne w biznesie jest dotrzymywanie terminów, dlatego pod tym względem można nam zaufać. Do każdego zlecenia podchodzimy z największa starannością i zaangażowaniem. Zapewniamy fachowe doradztwo, zarówno przez rozpoczęciem realizacji budowy hali, jak i w jej trakcie – od projektu po oddanie hali do użytku. Doradzamy też w kwestiach wyboru obiektu pod wynajem. Wspólnie z klientem przeprowadzamy dokładną analizę i wstępne kalkulacje, biorąc pod uwagę przede wszystkim sprecyzowane oczekiwania. Wynajem hali magazynowej to rozwiązanie idealne w przypadku ograniczonych środków finansowych, jakie firma może przeznaczyć na ten cel. Jeżeli chodzi o wynajem hal, jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny, przy jednocześnie wysokiej trwałości i solidnej konstrukcji hal. Wynajem hal magazynowych jest bardzo rozsądną alternatywą dla inwestowania dużych środków w zakup tego typu obiektu. Hale malujemy na wybrany przez klienta kolor. Co ważne, jesteśmy z Państwem od początku do końca realizacji inwestycji, skrupulatnie sprawdzamy więc wszelkie wymagane kwestie prawne i normy środowiskowe oraz bezpieczeństwo oddanej do użytku hali. Zaufało nam już wielu właścicieli firm, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Skutecznie motywuje nas to dalszej pracy, a zadowolony klient jest najlepszą reklamą dla EKODYNAMIC.